Subaru Forester w nowej odsłonie

Subaru Forester w nowej odsłonie

30 marca, 2020 0 przez Rzeczoznawca od cen

Auto z pogranicza, wszechstronne i wygodne w prowadzeniu: Forester wie, czego potrzebujemy i w jaki sposób te potrzeby zaspokoić. Kierowcy, dla których codziennym wyznacznikiem jakości życia jest pragmatyczność, pokochają ten samochód. Tym bardziej, że w takiej odsłonie jeszcze nie mieliśmy przyjemności dobrze go poznać. Subaru unowocześniło jeden ze swoich flagowych produktów, stawiając na ciekawe rozwiązania techniczne.

Forester XXI wieku

Japońska marka znana jest z samochodów o wszechstronnych możliwościach. Nie zamyka się w jednej formie, ale sięga po różnorodne rozwiązania tak, aby w rezultacie otrzymać pojazd godny swojego pochodzenia. Przystosowany do oczekiwań współczesnego kierowcy w pełni odpowiada na jego potrzebę opartą zarówno na komforcie codziennej jazdy, jak i poczuciu bezpieczeństwa. W kwestii wykończenia Subaru pozostaje pragmatyczny: ascetyczny wygląd kabiny potwierdza, że najistotniejsze w prowadzeniu samochodu są dwie rzeczy: spokój i skupienie. Dla osiągnięcia takiego stanu zdecydowano się na kolejne ulepszenia – tym razem w obrębie techniki.

Silnik nowej generacji

Istotna zmiana zaszła w samym sercu Forestera – tam, gdzie wszystko ma swój początek i koniec. Twórcy modelu skupili się tym razem nie tylko na tym, aby dopieścić wnętrze oraz zaakcentować świeży wygląd nadwozia. Poprawie uległa także jakość prowadzenia. Stało się tak za sprawą zastosowania opatentowanego rozwiązania Subaru e-Boxer. To innowacyjne połączenie wielokrotnie testowanego układu Boxer z silnikiem elektrycznym. Ukłon w stronę najnowszych eko trendów w motoryzacji poskutkowało stworzeniem modelu, dzięki któremu na drodze można poczuć się jeszcze pewniej. Zbędne hałasy i wibracje zostają niemal zupełnie wyeliminowane, co sprawia, że wnętrze stawia się ciche i jeszcze bardziej komfortowe.

0 0 votes
Twoja ocena