Spa Kołobrzeg Nad Parsętą

Spa Kołobrzeg Nad Parsętą

15 lutego, 2019 0 przez Rzeczoznawca od cen

SPA w Kołobrzegu, czy warto wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w wygodnych warunkach. Kołobrzeg to potężne miasto, w jakim nie brakuje mieszkańców, oraz w momencie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Apartamenty w Hotelu Diva

Jest tutaj także dość wielka grupa kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają stan swojego zdrowia. Popularnością cieszy się również SPA Kołobrzeg, gdzie można zaznać zabiegów upiększających, relaksujących lub nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu noclegów w Kołobrzegu jest specjalną strefę SPA. Oczywiście należy mieć, iż są to raczej ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może wielu kosztować, a z całkowitą śmiałością jest niezapomnianym wrażeniem i perspektywa na wypoczynek nad brzegiem Bałtyku. Warto rozważyć kilka hoteli, jakie w naszej możliwości mają SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest pełna – należy do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Wydobywa się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą daje z morza zaledwie 280 metrów. Hotel dysponuje najbogatszą bazą SPA w Polsce – zlokalizować w niej można 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla niemowląt, strefę jacuzzi. Na placu obiektu spotyka się i kilka saun oraz zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg bawi się ogromną popularnością wśród klientów, którzy przyjmują się również na braki upiększające, jak i lecznicze. W miastu spa można znaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel jest również świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację oraz kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki typ pomocy w zestawieniu ze ogromną lokalizacją i wyjątkowo korzystną ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg widoczna jest dla zwiedzających w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt dany jest w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez pełen rok otwarte są dla turystów oraz kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych oraz kosmetycznych. W 2016 roku przestał się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą zabawa w relaksującej atmosferze. Wśród sposobów można nazwać masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel oferuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Istnieje wtedy wyłącznie część bardzo wartościowej oferty. Hotel dysponuje również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi oferowane w pakiecie zwykle są nieco tańsze, dlatego naprawdę sporo osób kwalifikuje się korzystać z takiej możliwości.

Jantar Hotel*** & SPA

to możliwość skierowana do głów poszukujących spokoju i relaksu w wysokiej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to punkt zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Istnieje wtedy nowy ośrodek, który występuje pakiet zabiegów upiększających i leczniczych w malowniczej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 pokoi o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym plusem budynku jest zawsze bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu oraz salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu spotyka się kompleks basenowy – goście hotelu mogą pobierać z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel zatem nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, ale także różne zabawy dla osób w wszystkim wieku. Na placu obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla turystów budowane są również dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe jest jednocześnie zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny obiekt to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w branż uzdrowiskowej miasta. Od morza daje go jedynie 200 metrów. Istnieje wtedy nowe, wyjątkowo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt jest 76 pokoi standardowych oraz klasy LUX. W kolekcji hotelu spotykają się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

ma bardzo rozległą możliwością SPA oraz sposobów rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA należy do jakiegoś z najnowszych w końca. Na placu hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w których można korzystać z rzędzie zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji gości przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i suchą sauną, a jeszcze jacuzzi. Dla osób planujących skorzystać z pełnego relaksu zalecana jest grota solna, w jakiej można oddychać pełną piersią, poddając się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg

0 0 votes
Twoja ocena