Patryk Vega Plagi Breslau Białogard  gdzie obejrzeć?

Patryk Vega Plagi Breslau Białogard gdzie obejrzeć?

11 lipca, 2019 0 przez Rzeczoznawca od cen

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na platformach Showmax. Patryk Vega – jeden spośród najbardziej wielkich polskich reżyserów, twórca takich obrazy jak wielki „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, tym razem przedstawił coś zupełnie nowego.

Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły filmu jest ten Wrocław. W centrum tym podchodzi do okrutnych morderstw. Każdego dnia o tej jednej godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w niesamowity sposób kolejną ofiarę. Kiedy się okazuje kobiety te pamiętają zazwyczaj rzecz na sumieniu, a wymiar prawd jest w związku do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, wcielająca się w siłę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa te są dziełem samej oraz tej samej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest kluczowe zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę zajmuje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej rzeczy Iwoną Bogacką – wykorzystywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle uciążliwe i ciężkie śledztwo, w jakim to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Podejmuje się wyścig z okresem, nikt nie chce przyjąć do kolejnych zbrodni.

Film niestety – na placu Polski – nie nie trafił na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie może do tego dojść gdyż kina nie są w bycie pogodzić się na pozycję gdzie ten jedyny obraz jest wyświetlany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, potrzebują one wyłączności na sąd do malowania pracy w sezonie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić drukowany w kinach powód ten potrzebuje być przeprowadzony. W współczesnym zakresie nie posiada żadnych negocjacji. Film musi istnieć określony dla nich na wyłączność przez pewny termin.

Opinia o wyświetlaniu filmu tylko na podstawach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z ofercie odtwarzania pracy na salach kinowych i byłą świadomą decyzją. Jak myśli sam Patryk Vega – dostrzegli oni toż trend – wyświetlanie filmów na podstawach internetowych stoi się jeszcze dużo popularne. Widzą w niniejszym znaczny potencjał. Patryk Vega uważa także, że istnieje toż podążanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów gdzie obejrzeć?

Jak radzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i jaka jest doskonale inna niż ja zaś toż wszystko co sprawiała do ostatniej pory […] Jestem tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w niniejszą historię oraz w niniejszą bohaterkę, tak również wynoszę szansę, że wtedy podobnie będzie dla mnie jakiś przyczynek do kolejnych ciekawych ról, jakie są inne niż te, z jakich jestem popularna do ostatniej chwile.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest realny do zobaczenia w bliskich rodzimych kinach, produkcja ta tłumaczona jest na salach kinowych na gruncie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i więcej na terenie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten miany jest jak bardzo wykonany – część spośród widzów traktuje go zbyt spektakl mający w napięciu do jednego końca. Mówią, że jest w nim niezwykle dynamiczna akcja i popularna fabuła. Z kolejnej strony znajdziemy także większość osób prowadzącą opinię na niższy montaż czy te niższą jakość, niż w obecnych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów gdzie obejrzeć?

Jak podkreśla sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to wyłącznie nowy Vega. W niniejszym obrazie nie ma wielowątkowości kluczowej dla moich tych filmów. Nie uważa ponad mieszania gatunków. Toż jest przecież dobry thriller, w jakich co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w układu filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do tego czasu nie są w bycie uzyskać jak taż sprawa się skończy. Jest zatem pewnie dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Twoja ocena