Jakie używane Audi kupić?

Jakie używane Audi kupić?

28 lipca, 2021 0 przez Rzeczoznawca od cen

Niemieckie samochody od lat cieszyły się ogromną popularnością wśród kierowców. Marka Audi od zawsze uznawana jest za synonim elegancji i luksusowego wyglądu, wraz z niezawodnością całego auta. Coraz więcej osób decyduje się na zakup używanych aut.

Z drugiej ręki nie znaczy gorsze

Nie ulega wątpliwości, że używane pojazdy często uważane są za gorsze. Jednak niekoniecznie jest w tym dużo prawdy. Wiadome jest, że kupno używanego pojazdu niesie za sobą pewne ryzyko, jednak, jeśli dobrze trafimy, możemy zakupić pojazd w dobrym stanie technicznym oraz w korzystnej cenie. Obecnie można zakupić używane Audi klasy premium posiadające rozszerzone wyposażenie w cenie, w której kupilibyśmy nowe auto prosto z salonu z podstawowymi funkcjami. By czuć się dobrze w zakupionym, jednak używanym aucie, warto udać się do profesjonalnej firmy celem wyczyszczenia wnętrza pojazdu. Marzysz o nowym samochodzie marki Audi? Pożyczka na raty znacznie przybliży Cię do spełnienia tego celu.

Używane Audi – ale jakie?

Pojazdy marki Audi A4 uznane były za jedne z częściej wyszukiwanych samochodów używanych w 2019 roku. Wielu kierowców chce na własnej skórze przekonać się o niezawodności i jakości wykonania tych pojazdów. Obecnie pożądanymi są modele B7 i B8, które już na dobre rozgościły się w gronie używanych, kilkunastoletnich samochodów marki Audi. Oba modele mają ze sobą wiele wspólnego, między innymi silniki umieszczone wzdłużnie oraz wielowahaczowe zawieszenie obu osi. Jak na swój wiek, oba modele pojazdów trzymają swoją wartość, która wynosi mniej więcej 25-30 tysięcy złotych.

Wśród faworytów dostrzec można także Audi A4, które jest w czołówce, jeśli chodzi o sprzedaż używanych pojazdów tej niemieckiej marki. Przy odrobinie szczęścia w serwisach ogłoszeniowych znaleźć można modele z niskim przebiegiem i bogatą wersją wyposażenia. Wiadomo jednak, że im starszy rocznik, tym cena spada.

Na równi z Audi A4 jest także model A6. Najnowsze generacje wyglądem przypominają limuzynę, dlatego nic dziwnego, że cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem. Nawet kilkunastoletnie Audi A6 może kosztować 180-200 tysięcy złotych. Na rynku motoryzacyjnym znaleźć można zarówno modele w wersji sedan, jak i kombi, a samo Audi A6 znajduje się w segmencie aut premium. Marzysz o nowym pojeździe niemieckiej marki Audi? To dość kosztowna inwestycja, jednak pożyczka na raty może Cię do niej znacznie przybliżyć.

0 0 votes
Twoja ocena