Jaki samochód do 5000 zł?

Jaki samochód do 5000 zł?

16 września, 2018 0 przez Rzeczoznawca od cen

Chcesz kupić samochód za małą kwotę pieniędzy? Jaki samochód do 5000 zł? Planujesz nabyć dobry samochód za 5000 zł? Gdzie kupić sprawne auto za niską cenę? Spraw sobie pojazd, na który Cię stać. Popularne komisy i niebanalne rozwiązania.

Chcesz kupić sprawny samochód za niską cenę, która Cię nie zrujnuje finansowo? To największy dylemat większości zarówno doświadczonych jak i świeżo upieczonych kierowców. Zazwyczaj osoby siadające za kółko nie zwracają uwagi na sam stan auta a jedynie patrzą na przebieg i ogólny wygląd pojazdu. Jeśli mamy ograniczony budżet to najważniejsza oczywiście jest cena ale pamiętajmy, że musi iść w parze z jakością.

Oczywiście na rynku jest mnóstwo używanych samochodów za śmiesznie niską kwotę ale większość z nich nie nadaje się do jazdy na dłuższe trasy. Jeśli chcemy kupić tanie auto najważniejszym czynnikiem równorzędnym z ceną jest stan pojazdu. Jaki samochód to pułapka? Z pewnością fatalnym zakupem okaże się samochód, w którym wszystko skrzypi, lata i wsiadając do niego mamy wrażenie cofnięcia się w czasie o co najmniej 80 lat.

Co prawda sam wygląd nie jest najważniejszy dlatego warto sprawdzić przebieg jeśli jest powyżej 300 000 to nie porywajmy się na zakup zajechanego gruchota dlatego, że pierwszą inwestycją będzie wymiana sprzęgła a być może nie tylko. Przed podjęciem decyzji zajrzyjmy także pod maskę żeby uniknąć zakupu tzw. kota w worku. Tanie auto nie zawsze oznacza, że będzie to sprawny pojazd. Jaki kupimy używany samochód do 5000 zł? Co prawda 5000 zł to spora kwota pieniędzy jednak w inwestycji w auto to nie tak wiele. Nie oszukujmy się nie będzie to odpicowany pojazd typu BMW ale za 5 tys. zł można spokojnie znaleźć używany samochód a co najważniejsze sprawny.

 

Obecnie prym wiodą elastyczne komisy prowadzące działalność nie tylko stacjonarnie na tzw. placu ale również mające oferty używanych samochodów na stronie internetowej co sprawia, że klient może obejrzeć sobie tanie auto online. Do popularnych komisów gdzie możemy kupić samochód do 5000 zł należą: AUTO KOMIS HIT przy ulicy Chemicznej 11B w Chełmie. Firma posiada stronę internetową pod adresem: www.hit-chelm.pl gdzie znaleźć można aktualne oferty samochodów używanych. Komis prowadzi nie tylko sprzedaż ale i skup aut dlatego możemy nabyć nowy pojazd a stary zostawić w rozliczeniu. Kolejnym dosyć obleganym komisem jest www.auto.pl gdzie możemy kupić lub sprzedać samochód. Pomysłodawca komisu oferuje bezpłatne wystawienie pojazdu a nawet kilku jednocześnie na stronie internetowej, która jest dosyć popularna przez osoby zmotoryzowane co oznacza, że z pewnością szybko znajdzie się kupiec na nasze autko.

 

Artykuł powstał dzięki portalowi lombard Kołobrzeg

 

 

0 0 votes
Twoja ocena