endermologia Międzyzdroje

endermologia Międzyzdroje

25 lutego, 2019 0 przez Rzeczoznawca od cen

Można z dużym przekonaniem powiedzieć, że właśnie nastała era mody na wielki poziom życia. Coraz dużo osób stara się zdrowo odżywiać, i przy tym regularnie uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe starania nie są w stopniu przynieść tak pięknych efektów, jak byśmy tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele osób nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w jedynych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią pomóc, gdy dieta oraz szkolenia fizyczne nie przynoszą pożądanych efektów? Reakcją na obecne dylematy potrafią istnieć nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Człopa

Wraz ze lekarzami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę formę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej wykorzystać.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na własną otyłość

Czym właśnie jest endermologia? To technika mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To zupełnie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na przykładaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Świadczy to tymże jednym, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, a co wewnątrz tym chodzi dużego i dotkliwego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że czynność związana z obecnym zabiegiem wyszczuplającym istnieje nie tylko całkowicie bezbolesna, lecz i po prostu przyjemna – zabieg daje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą metodą możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień korzystamy ponad do wykonywania z cellulitem opornym na wykonywanie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii pozwolą nam zredukować ten punkt czy nawet pozbyć się go w sumie. Co dobrze, w rezultatu regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili stwierdzić też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg stymuluje do lekturze fibroblasty, które wykonują nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz elastyczności skóry. Zabieg pomaga też oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego skutkiem będzie niezwykle lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w bezpośrednim wyglądzie? Specjaliści z Kliniki Miracki informują o serii 10-20 braków (w współzależności z tego, jaki dobrze efekt chcemy osiągnąć), a jednocześnie zaznaczają, że pierwsze sukcesy będą odpowiedzialne już po skończeniu 3-4. Zabiegi przygotowuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest sposobem odpowiednim dla wszystkich kobiet, które zamierzały w ciemny, estetyczny oraz bezbolesny sposób popracować nad kondycją własnego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii potrzebne jest dalej prowadzenie zdrowego trybu życia – to pomoże nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy także z powodzeniem łączyć z nowymi terapiami z zakresu medycyny estetycznej, aby nasza sylwetka uzyskała całkowicie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Dużo wiedzy na materiał zabiegu endermologii znajdziesz na karcie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Twoja ocena